KinnKinga J. Karczewska – artystyczne kreacje osób, wydarzeń i przedmiotów…

ByKinn to marka, którą stworzyłam po to, by móc nazwać i połączyć wszystkie (prawie) moje aktywności związane z pięknem i dobrym stylem, kreowaniem imprez oraz (jak w przypadku charakteryzacji) kreowaniem filmowej czy sesyjnej rzeczywistości. Moja wyobraźnia nie mieści się w żadnych ramach. Gdy pracuję, poświęcam się temu zawsze na 100%.

Współpracowałam z takimi podmiotami jak: IdealSolution (EccoWalkathon, impreza promocyjna CBS),  TVN, TVP, Superstacja, Bielsat, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, ExifStudio, Elite Circle, Fleet Meetings, Combat56, Commando 62, WOPR (charakteryzacje specjalne na pokazy i szkolenia), Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego (charakteryzacje na ćwiczenia wojewódzkie) oraz Warszawski Komisariat Rzeczny Policji (charakteryzacje na potrzeby szkoleń i pokazów). Współpraca z wydawnictwami WSiP, WiP, JUKA (charakteryzacje do zdjęć do podręczników i filmów instruktarzowych). Zajmowałam się również charakteryzacją filmową – m.in. w etiudzie „Zobacz mnie” Mateusza Michalskiego byłam odpowiedzialna za charakteryzację kluczowych aktorów: Marii Seweryn, Cezarego Kwietnia i Adama Fidusiewicza. Prowadzę swoją firmę, będącą płatnikiem VAT.

Jestem profesjonalną wizażystką. Skończyłam szkołę wizażu, charakteryzacji i stylizacji BeautyArt w Warszawie. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń m.in. kurs wizażu i stylizacji w Międzynarodowej Akademii Estetyki Laurel, kurs kreatywnego makijażu w BeautyArt Kraków czy międzynarodowe szkolenie dla wizażystów prowadzone przez Dominika Cruza – dyrektora dydaktycznego działu szkoleń marki Kryolan.

Jestem wykwalifikowanym ratownikiem, stąd moje zamiłowanie do charakteryzacji i efektów specjalnych.

Współpracuję z grupą specjalistów w różnych dziedzinach: Magdaleną Czarnowską – kosmetolog i masażystką, absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Martą Caban – absolwentką historii sztuki Uniwersytetu Warszawskiego z zamiłowania fotografikiem. Dr. Adamem Maciejem Pietrzakiem – anestezjologiem, specjalistą medycyny ratunkowej, który zajmuje się specjalistycznymi szkoleniami z dzieciny ratownictwa i medycyny taktycznej.